Brak drobnych w portfelu – jaka aplikacja jest najlepsza do zapłacenia za parking?

Motoryzacja
Brak drobnych w portfelu – jaka aplikacja jest najlepsza do zapłacenia za parking?
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Płatne parkowanie może być sprawne i szybkie. Nie potrzeba też już do niego noszenia przy sobie drobnych. Wystarczy wybrać aplikację, która za nas załatwi te formalności. Którą z oferowanych na rynku warto wybrać? Dlaczego akurat ona wyróżnia się na tle konkurencji? Podpowiadamy. 

Dlaczego warto wybrać jedną z aplikacji do płacenia za parking?

Przede wszystkim problemem jest samo parkowanie. Nie dość, że zdarzają się problemy z uzyskaniem miejsca parkingowego, to jeszcze trzeba wówczas zachować pełne skupienie tak, by nie uszkodzić swojego pojazdu lub samochodów innych kierowców. Gdy już nam się to uda, to kluczowym zadaniem jest szybkie i sprawne skorzystanie z parkometru. Podstawowy problem z ich użytkowaniem polega na tym, że nie da się w nich płacić kartą. Niezbędne jest posiadanie bilonu. Chociaż wymiana gotówki na drobne może być prosta i odbyć się w sklepie za rogiem, to w tym samym czasie może się pojawić straż miejska zwiastująca kłopoty. 

Aplikacja – wygodna i użyteczna

Odpowiednia aplikacja może nam pomóc uniknąć takich trudności. Dzięki temu będziemy mogli dokonać płatności bezgotówkowej. Co jeszcze możemy zyskać dzięki płatności online? Zdarza się, że opłata zostanie nam wówczas naliczona proporcjonalnie do czasu, przez który zajmowaliśmy miejsce, czyli zapłacimy mniej. Pamiętajmy przy tym, by oznaczyć auto w taki sposób, aby straż miejska widziała, w jaki sposób się rozliczyliśmy. Którą aplikację wybrać?  

CityParkApp

Aplikacja oferuje szybki i prosty sposób uiszczania płatności przy użyciu telefonu. Cała akcja ma zająć nie więcej, niż kilkanaście sekund. Aplikacja posiada wszelkie zalety, które ceni się w przypadku takich programów. Mowa o braku konieczności obrotu bilonem, mierzeniu konkretnego czasu postoju, za jaki się płaci, bądź też braku konieczności powrotu do samochodu tylko po to, żeby przedłużyć czas parkowania. 

Pango

Idealna dla miłośników minimalizmu. Aplikacja nie posiada dodatkowych funkcji poza płaceniem za postój. Niekoniecznie będzie uwielbiana przez gadżeciarzy, ale docenią ją osoby wyczulone na intuicyjną obsługę oprogramowania. Również tu płacimy tylko za realny czas postoju. 

moBILET

Z usługi skorzystamy w ponad 100 miastach na terenie całej Polski. Oprócz opłaty za parking kupimy dzięki tej aplikacji bilety komunikacji miejskiej.

SkyCash

Niezwykle uniwersalna aplikacja, gdzie zapłata za miejsce parkingowe to tylko jedna z funkcji SkyCash. Dzięki niej opłacimy rachunki, wypłacimy pieniądze z bankomatu lub nawet kupimy bilety do kina.  

mPay

W tym przypadku mamy do czynienia z aplikacją o bardzo szerokim wachlarzu zastosowań. Dzięki niej możemy też kupić bilety miejskie lub doładować telefon. Jest to doskonała opcja dla osób, które bardzo cenią sobie nowinki usprawniające życie. 

ePark

Kolejna aplikacja dająca możliwość uiszczenia opłaty za miejsce parkingowe. Tym razem łączy ona osoby pragnące znaleźć miejsce postoju z tymi, które je oferują – choćby na własnej posesji. Nagrodą jest oczywiście gratyfikacja pieniężna.

Zdjęcie główne artykułu: Designed by Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
<strong>Rozwój przemysłu motoryzacyjnego: jakie trendy kierują rynkiem?</strong>
Rozwój przemysłu motoryzacyjnego: jakie trendy kierują rynkiem?
Przemysł motoryzacyjny odgrywa kluczową rolę w gospodarce światowej i stanowi jeden z najbardziej innowacyjnych sektorów przemysłowych. W ostatnich latach branża motoryzacyjna doświadczyła znaczących zmian, które wpłynęły na jej rozwój i przyszłość. Poniżej przedstawione zostaną najważniejsze trendy, które obecnie kierują rynkiem motoryzacyjnym.
Jak suplementy mogą wspomóc regenerację mięśni po treningu?
Jak suplementy mogą wspomóc regenerację mięśni po treningu?
Dowiedz się jak naturalne suplementy mogą przyspieszyć regenerację mięśni po intensywnym wysiłku fizycznym i poprawić efekty treningów.
Jak wybrać idealną wiosenną czapkę dla swojego dziecka
Jak wybrać idealną wiosenną czapkę dla swojego dziecka
Sprawdź nasze sprawdzone porady, aby znaleźć idealną wiosenną czapkę dla Twojego dziecka. Dowiedz się, na co zwracać uwagę przy wyborze, aby zapewnić komfort i styl.
Ostatnie wpisy